Menu
Cat esitleb uut põrutus- ja veekindlat nutitelefoni

Uudised 07.07.2020   

image for article

Reklaam

Profi banner

Profi bannerKas otsite uut nutitelefoni, mis peab vastu kukkumisele ja ei karda vett? Cati uusim versioon S42 võiks teile sobida.

Vastupidav nutitelefon S42 kasutab Android 10 tarkvara (koos versiooniuuendusega 11-le) ning seadme peamised tehnilised omadused hõlmavad soliidset 4200 mAh akut, topelt-SIM-kaarti, 3 GB RAM-i, 32 GB ROM-i ning 13 MP tagumist ja 5 MP esikaamerat.

Suurt ja eredat kriimustuskindlat HD-ekraani saab lugeda ka ereda päikesevalguse käes. Puutetundlikul ekraanil saab töötada märgade sõrmedega või kindaid kandes.

Tolmu- ja veekindlat IP68 klassi telefoni saab regulaarselt puhastadakas seebiveega või desinfitseerides. Igaks juhuks ei maksa kodus proovida, kuid S42 elas edukalt sukeldumise 1,5 meetri sügavusele 35 minutiks.

S42 töötab ka kõrge ja madala temperatuuri korral ning sellele on tehtud vibratsiooni- ja trummelkatseid, lisaks korduvaid kukkumiskatseid 1,8 m kõrguselt teraspinnale ning igale küljele ja nurgale.

Alates 20. juulist saadaval S42-l on kaheaastane garantii ning selle hind saab näiteks UKs olema teadaolevalt üsna soodne, ulatudes 229 naelani (253 eurot).

gallery image

Sind võivad huvitada ka need artiklid


Uudised

Tegijal juhtub!

Lükkame nädalavahetuse käima ja vaatame, milliseid (natuke n...

Uudised

Amazone esitleb uut kiirühendussüsteemi QuickLink

Erinevate külvikute kombineerimine erinevate mullaharimismas...

Uudised

New Holland valmistas crossover-kombaini

Uue New Hollandi kombaini CH7.70 crossover-saagikoristuse ko...