Menu
Pöttinger esitleb 17 meetri laiust kaarutit

Uudised 09.07.2020   

image for article

Reklaam

Profi banner

Profi bannerUue 16 rootoriga järelveetava kaaruti HIT16.18T töölaius on 17,0 meetrit, mis teeb sellest Pöttingeri kõige laiema mudeli.

Uus tippmudel on mõeldud suurtele farmidele, kes soovivad võimalikult kiiresti toota kvaliteetset sööta. Pöttingeri tootereas asub see eelmisest kõige laiemast, 12-rootorilisest 12.14T (12,7 m lai) kõrgemal.

Uustulnukal on kõigil 1,42 m läbimõõduga Dynatechi rootoritel kuus piiõlga nagu ülejäänud HIT T mudelitel. Iga rootor kohandub iseseisvalt maapinna kontuuridega.

Erinevalt teistest mudelitest kasutab 16.18T hüdrauliliselt juhitavat Liftmatic Plus tehnoloogiat. Pöttingeri kinnitusel takistab nutikas juhtsüsteem piide kraapimist või pinnasesse tungimist.

Parempoolsel küljel asuvat kahte rootorit saab töötades 15 kraadi tahapoole pöörata. Traktorikabiinist hüdrauliliselt juhitavad kaks diagonaalset rootorit laotavad materjali niidetud alale ilma vaalu moodustamata.

Nagu ülejäänud mudelitel, volditakse transpordiks kaks tiiba keskele ja seejärel ette, toetudes raamile. Uue kaaruti transpordimõõtmed on 2,9 m laiust, 6,7 m pikkust ja 2,9 m kõrgust. Standardne rehvimõõt on 380/55-17, ent võib paigaldada ka 500/50-17. Traktori võimsusvajadus on umbes 100 hj.

gallery image

Sind võivad huvitada ka need artiklid


Uudised

Tegijal juhtub!

Lükkame nädalavahetuse käima ja vaatame, milliseid (natuke n...

Uudised

Amazone esitleb uut kiirühendussüsteemi QuickLink

Erinevate külvikute kombineerimine erinevate mullaharimismas...

Uudised

New Holland valmistas crossover-kombaini

Uue New Hollandi kombaini CH7.70 crossover-saagikoristuse ko...