Menu
Horsch esitleb uut 6-meetrist ketaskülvikut Taro

Uudised 13.07.2020   

image for article

Reklaam

Profi banner

Profi bannerKasutades koos traktori ette paigutatud 1600- või 2200-liitrise Partneri punkriga on Taro HD ja SL hea manööverdamisvõimega 6,0 m pikkused ketaskülvikud, mis sobivad ideaalselt väikeste ja ebakorrapärase kujuga põldude jaoks.

Kiirusel 10 kuni 20 km/h töötamiseks mõeldud Taro 6 HD (4,3 t) vajab 200–250 hobujõulist traktorit ning on varustatud täislaiusega 78 cm läbimõõduga rehvipaki ja 36 PowerDisci seemnekülvikuga.

16,70 cm vahedega seemendite rõhk on reguleeritav vahemikus 5,0–150 kg ja väidetavalt tagab PowerDisc optimaalse sügavuse reguleerimise ka rasketes tingimustes. Seemnete koguse, sügavuse ja seemendi rõhu reguleerimine on lihtne.

Valikute hulka kuulub ka eesmise punkri elektriline lülitamine poolele laiusele. See võimaldab reavahe muuta ühe nupuvajutusega vahemikus 12,5–25 cm või 15–30 cm.

Tootja sõnul on Taro 6 SL ideaalne farmide jaoks, kus teostatakse mehaanilist mehhaanilist umbrohutõrjet. Mõlemad, nii HD- kui SL-versioonid käivad kokku kuni 3,0 m transpordilaiuseni.

gallery image

Sind võivad huvitada ka need artiklid


Uudised

Tegijal juhtub!

Lükkame nädalavahetuse käima ja vaatame, milliseid (natuke n...

Uudised

Amazone esitleb uut kiirühendussüsteemi QuickLink

Erinevate külvikute kombineerimine erinevate mullaharimismas...

Uudised

New Holland valmistas crossover-kombaini

Uue New Hollandi kombaini CH7.70 crossover-saagikoristuse ko...