MenuJohn Deere toob turule uued R700i seeria keskklassi järelveetavad taimekaitsepritsid

Uudised 21.07.2020   

image for article

Reklaam

Profi banner

Profi banner


Uute R732i ja R740i keskmise hinnaklassi järelveetavate pritside peamised omadused on paranenud operaatori mugavus, suurem täpsus ja intelligentne tehnoloogia.

Suuremad mahutid, laiemad poomid, suurem täpsus, väiksem kemikaalide kulu ning suurem mugavus paagi täitmisel ja pritsi kasutamisel on nõudmised, mida põllumees uue taimekaitsepritsi ostmisel esitab.

John Deere on neid arvesse võtnud oma R900i seeria järelveetavate ja R4100 seeria iseliikuvate pritside puhul. Nüüd jõuab uus tehnoloogia R700i keskklassi pritsideni.

Kahe ahelaga süsteem PowrSpray, mida pakutakse poomidega 18,0–30,0 m mudelitel R732i (3200 liitrit) ja R740i (4000 liitrit), vähendab täiteaegu, parandab pritsimist ja suurendab täpsust.

Kaks uut mudelit saab varustada ka individuaalse pihustite juhtimissüsteemiga. See elektrooniline lahendus võimaldab kokku hoida kuni viis protsenti taimekaitsevahendite maksumusest.

Muud omadused hõlmavad uut multifunktsionaalset juhtkangi ja uuenenud juhi töökohta. Lisaks tavalistele integreeritud ekraanidele on R700i seeria pihustid ka ISOBUS-valmiduses ning neid saab kasutada traktori GreenStar 4240 ja 4640 ekraanidega. Selle tulemusel saab kasutada kõiki täppisrakendusi nagu sektsiooni juhtimine, AutoTrac automaatjuhtimine ja AutoTrac Vision. Juhtmevaba andmeedastuse abil saab rakenduste andmeid masinate ja farmi vahel vahetada või jagada kolmandate osapooltega.gallery image

Sind võivad huvitada ka need artiklid


Uudised

Uudne lahendus hoiab järelveetava pritsi puhtana

Chafer Machinery paigaldab traktorile pikendatud porikaitsme...

Uudised

Traktori rehvirõhku saab sõidu ajal reguleerida

Saksa ettevõte HR Agrartechnik esitleb uut rehvirõhu kontrol...

Uudised

Krone tegi mullu hea tulemuse

Vaatamata rohumaade seadmete ühikute koguarvu 3,0% langusele...