MenuWihuri OÜ on Eberspächeri maaletooja

Uudised 05.01.2021   

image for article

Reklaam

Profi banner

Profi banner


Wihuri OÜ on alates 1. jaanuarist Eberspächer ning Kalori soojendus- ja jahutustoodete ametlik maaletooja Eestis.

Tootevalikus on sõidukite soojendus- ja jahutusseadmed: autonoomsed ning elektrilised soojendid, jahutid ja jahutuskastid ning soojendus- ja jahutusseadmed veesõidukitele.

Eberspächer on üks juhtivatest sõidukikütteseadmete ning busside kliimaseadmete arendajaid ja tarnijaid maailmas. Ettevõtte enam kui 150 aastane tootmiskogemus ja uuendusmeelne tootearendus aitab luua lahendusi sõiduautodele, veokitele, veesõidukite ning põllumajandus- ja töömasinatele, millega tagada meeldiv kliima nii juhtidele, puhkajatele, vedajatele kui ka kaubale. Kontsernis töötab ligikaudu 10 tuhat töötajat 80 ettevõttes 29 riigis. Kütteseadmete tehas asub Saksamaal, Baden-Württembergi liidumaal Esslingenis.

Wihuri OÜ alustab uue tootegrupiga 2021. aasta alguses, ent tootegrupp on Wihuri OY tootevalikus olnud enam kui 50 aastat, tuues head tootetundmist ning pikaajalist kogemust Soome turult edasi ka Eesti maaletoojale. Müüme tehnikat, lisaseadmeid ja varuosi ning teostame toodete paigaldust ja garantiitöid.

Lisainfot Eberspächer ja Kalori toodete kohta annab tootejuht Ahti Võime, tel 525 3603 / ahti.voime@wihuri.comgallery image
gallery image

Sind võivad huvitada ka need artiklid


Uudised

Uudne lahendus hoiab järelveetava pritsi puhtana

Chafer Machinery paigaldab traktorile pikendatud porikaitsme...

Uudised

Traktori rehvirõhku saab sõidu ajal reguleerida

Saksa ettevõte HR Agrartechnik esitleb uut rehvirõhu kontrol...

Uudised

Krone tegi mullu hea tulemuse

Vaatamata rohumaade seadmete ühikute koguarvu 3,0% langusele...