MenuBelgia farmer tegi murutraktori-versiooni Fendt 942st

Uudised 15.01.2021   

image for article

Reklaam

Profi banner

Profi bannerKui mõned põllumehed tuunivad oma traktoreid, siis leidub neidki, kes näevad vaeva murutraktori välimuse kallal.

Belgia põllumehe Andy Vanden Berghe ja tema 16-aastase poja Milani töö tulemusena sai kahe aasta vanusest Stiga murutraktorist miski, mis meenutab väga Fendti.

Belgia Ida-Flandria piirkonnas toimetav pere on pikka aega kasutanud Fendti traktoreid. Neist esimene oli Farmer 3S 1965. aastal. Pere praeguste Fendtide hulka kuuluvad kaks 104 mudelit ja 308.

Andy ja Milan värvisid murutraktori üle ja lisasid kleebiseid ning kängururauad ette.  Murutraktori tagaosa sai veotiisli.

Kui eemaldada 240-liitrine rohukoguja, saab veotiisliga ühendada väikese haagise. "See vajab kõva pinnast, kuid me kasutame seda vaid oma kolme hobuse õlepallide ja sööda vedamiseks," ütleb Andy.

Mudeli number on hõlpsasti seletatav. Andy ja Milan kaalusid selle märgistamist 1015 Vario (muruniidukil on kahesilindriline 15-hobujõuline Briggs & Strattoni mootor), kuid lõpuks otsustasid, et traktori esiots sarnaneb suuresti 942 Vario omaga.

Uue traktori peamist pilooti Milani ootab Fendti poolt peagi ees Marktoberdorfi tehase külastus.gallery image

Sind võivad huvitada ka need artiklid


Uudised

Sellist 70-seeria New Hollandit pole te varem näinud

See kahel Ford New Holland 70 seeria traktoril põhinev Doe T...

Uudised

Uus JCB 403 Plus: kompaktne, jõuline ja kabiiniga

Lisaks varasemale kompaktsele rataslaadurimudelile 403 Smart...

Uudised

John Deere laiendab masinate sünkroonimist

John Deere laiendab oma Machine Sync-süsteemi erinevatele ma...