MenuTraktori rehvirõhku saab sõidu ajal reguleerida

Uudised 21.01.2021   

image for article

Reklaam

Profi banner

Profi bannerSaksa ettevõte HR Agrartechnik esitleb uut rehvirõhu kontrollsüsteemi, mida saab vajadusel kasutada ka traktori ISOBUS terminaliga.

Noor ettevõte HR Agrartechnik töötas välja traktorite ja/või haagiste rehvirõhu kontrollsüsteemi, mida saab traktoril juhtida ISOBUSi kaudu. Süsteemi saab tellida jaemüüjatelt või moderniseerimise komplektina.

Esmakordselt pakub tootja rõhu reguleerimist, mida saab teha veebipõhiselt või ISOBUS terminalist. Terminal kuvab käesoleva rõhu rehvis ja rõhu, mida soovitakse saavutada. Kahe nupu abil saab valida põllu- ja maanteerežiimi vahel. Põllu pinnase säästmiseks tuleb rõhku alandada, kõva kattega teel tõstab kõrgem rõhk aga liiklusohutust.

Soovi korral saab süsteemi tellida ka ISOBUS-ühendusega. Kui masinal nimetatud terminali pole, tarnib HR Agrartechnik rehvitõhureguleerimise süsteemi juhtimiseks enda terminali.

HR-Agrartechnik reguleerib rehvirõhku otse rehvide ventiilidel olevate tihendkorkide abil. Seejärel edastatakse rõhu väärtus bluetoothi kaudu kontrollerisse. Süsteem töötab tavaliselt traktoritele või iseliikuvatelel põllutöömasinatele juba paigaldatud kompressorite abil, kuid vajalikku tehnikat saab paigaldada ka lisavarustusena.

Ettevõtte kinnitusel on suruõhku edasiandvad torud ja pöördliigendid valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ja vastupidavad.gallery image

Sind võivad huvitada ka need artiklid


Uudised

Sellist 70-seeria New Hollandit pole te varem näinud

See kahel Ford New Holland 70 seeria traktoril põhinev Doe T...

Uudised

Uus JCB 403 Plus: kompaktne, jõuline ja kabiiniga

Lisaks varasemale kompaktsele rataslaadurimudelile 403 Smart...

Uudised

John Deere laiendab masinate sünkroonimist

John Deere laiendab oma Machine Sync-süsteemi erinevatele ma...