MenuUudne lahendus hoiab järelveetava pritsi puhtana

Uudised 25.01.2021   

image for article

Reklaam

Profi banner

Profi bannerChafer Machinery paigaldab traktorile pikendatud porikaitsmed, et hoida järelveetavaid pritse puhtana ka kõige hullemates tingimustes.

Ennetamaks mustuse teket järelveetava pritsi juhtpindadele ja poomile, et vältida kahjustusi ja düüside ummistusi, on turul muidki süsteeme, kuid meie info kohaselt on see esimene kaitse otse pihusti tootjalt.

Kinnitused on konstrueeritud nii, et need sobivad Cat II, III ja IV ühendustele. Kaitse on üsna suur ja raske, nii et ettevõte soovitab seda paigaldada kahel inimesel. Lihtsam on kaitse paigaldada enne pritsi ühendamist.

Kaitsmed on klambrite abil horisontaalse toru külge kinnitatud, võimaldades neid traktorite rööpmelaiustele vastavalt sisse- ja väljapoole liigutada.

Kaitsme pealmised paneelid on valmistatud PVC-st, alumine tugevdatud kummist ja raam pulbervärvitud terasest. Briti põllumeestele on kaitsmed praegu saadaval hinnaga 680 naela + km (u 764 eurot) pluss kohaletoimetamine.

"Esitleme kaitset kui lahendust järelveetavate pritside klientide probleemile," ütleb Joe Allen Chaferi müügi- ja turundusosakonnast. "Kuid toode on ilmselgelt kasulik kõigi järelveetavate seadmete jaoks, nii et eeldame, et müüme neid hea hulga ka väljaspool oma kliendibaasi.”gallery image

Sind võivad huvitada ka need artiklid


Uudised

Sellist 70-seeria New Hollandit pole te varem näinud

See kahel Ford New Holland 70 seeria traktoril põhinev Doe T...

Uudised

Uus JCB 403 Plus: kompaktne, jõuline ja kabiiniga

Lisaks varasemale kompaktsele rataslaadurimudelile 403 Smart...

Uudised

John Deere laiendab masinate sünkroonimist

John Deere laiendab oma Machine Sync-süsteemi erinevatele ma...