MenuUus rehvirõhu kontrolli süsteem nüüd ka põllumajandusmasinatele

Uudised 15.02.2021   

image for article

Reklaam

Profi banner

Profi bannerWheely-Safe'i intelligentne rehvirõhu jälgimissüsteem on saadaval traktorite, kombainide, teleskooplaadurite ja muude põllutöömasinate jaoks.

Ettevõte kinnitusel kaitseb tema patenteeritud anduritesüsteem Ühendkuningriigis juba tuhandeid kaubikuid, veoautosid ja busse rehvide alarõhu eest. Viimane võib suurendada tegevuskulusid, CO² heitkoguseid ja pidurdusteekonda.

Samad eelised on nüüd saadaval põllumajandustootjatele, kellele mõeldud komplektide hinnad algavad UKs vähem kui 200 naelast. Süsteem hoiatab juhti või on täielikult ühendatud masina telemaatikaga või CANbusiga.

Patenteeritud anduritehnoloogia sisaldab automaatse kalibreerimise sisemist rehvirõhu jälgimissüsteemi (TPMS) andurit. Ratta veljele kinnituv andur suudab eristada tahtlikku rõhureguleerimist ning ehtsat alarõhku või leket. Andurid ühenduvad vastuvõtjaga automaatselt, mis ettevõtte sõnul ei tekita probleeme traktoritele, mis veavad regulaarselt erinevaid haagiseid.

Uus on ka võtmehoidjasuurune kontrollpult. Kui juht igapäevase masina tehnilise kontrolli käigus asetab puldi Wheely-Safe TPMS-anduri vastu, annavad punased, kollased ja rohelised tuled märku rehvirõhu olukorrast. Punane annab märku probleemist, mis vajab kiiret reageerimist. Ühendatud seadmete logisse jääb samuti jälg rehvirõhu kontrollist.gallery image
gallery image

Sind võivad huvitada ka need artiklid


Uudised

Sellist 70-seeria New Hollandit pole te varem näinud

See kahel Ford New Holland 70 seeria traktoril põhinev Doe T...

Uudised

Uus JCB 403 Plus: kompaktne, jõuline ja kabiiniga

Lisaks varasemale kompaktsele rataslaadurimudelile 403 Smart...

Uudised

John Deere laiendab masinate sünkroonimist

John Deere laiendab oma Machine Sync-süsteemi erinevatele ma...