MenuUus JCB 403 Plus: kompaktne, jõuline ja kabiiniga

Uudised 23.02.2021   

image for article

Reklaam

Profi banner

Profi banner


Lisaks varasemale kompaktsele rataslaadurimudelile 403 Smart Power esitleb JCB mudelit 403Plus.

Uus kompaktne rataslaadur JCB 403 Plus pakub praeguse 26 hj 403 Smart Poweri mõõtmeid ja omadusi, kuid kapoti all on võimsam mootor - 36 kW/50 hj. Lisaks on suurenenud hüdrauliline võimsus 60 l/min, mis lubab teostada nõudlikumaid operatsioone ja ühendada erinevaid lisaseadmeid.

JCB: ökonoomsem ja kiirem

Reguleeritav automaatne mootori seiskamine on mõeldud kütuse kokkuhoiuks, lülitades masina välja, kui see tarbetult tühikäigul töötab. Lisaks on standardina installitud JCB LiveLink telemeetria, mis pakub masinate täiendavat ohutust kiire teeninduse planeerimise ja varajase vigade tuvastamise abil. Hüdrostaatiline jõuülekanne on saadaval ka kiirustele 20 km/h ja 30 km/h.

Klient saab valida kahe poomivariandi vahel. Tootja sõnul pakub standardne poom  2,6 meetri laadimiskõrgust ja piisavalt jõudu. Pikem poom, mille laadimiskõrgus on 2,8 meetrit, sobib hästi virnastamiseks ja laadimiseks.

Salongi võimalused

Valida on mitme salongivõimaluse vahel, nt fikseeritud peakaitse, valikuliselt koos eesmiste ja tagumiste akendega, ja ka kokkukäiv peakaitse.

Rohkem mugavust pakub täielikult klaasitud salong koos kütte- ja klaasipuhastussüsteemiga. Sõiduki üldkõrgus on 2,20 meetrit. Madala sissepääsuga hoonetesse sisenemiseks saab kokkupandava FOPS/ROPSi peakaitse kokku klappida ja siis tuleb kogukõrguseks 1,84 meetrit.gallery image

Sind võivad huvitada ka need artiklid


Uudised

Hollandis valmis diisel-elektritraktor OX

Esimene diisel-elektritraktor EOX-175 väljus töökojast ja al...

Uudised

Amazone tegi mullu rekordtulemuse

Taimekaitsepritside ja külvikute müügi kasv aitas Amazonel s...

Uudised

Saksa Profi tegi uue Fendti teemalise aprillinalja

Profi.de kirjutas 1. aprillil, et Fendt toob turule 165 hj G...