MenuAmazone tegi mullu rekordtulemuse

Uudised 06.04.2021   

image for article

Reklaam

Profi banner

Profi banner


Taimekaitsepritside ja külvikute müügi kasv aitas Amazonel saavutada eelmisel aastal kõigi aegade parima tulemuse.

2020. kasvas ettevõtte käive 15% rekordilise 537 miljoni euroni (2019. aastal 467 miljonit eurot).

138-aastase ajalooga ettevõte näitas mullu ka kõigi aegade kõrgeimat eksporti – tervelt 80%. Eriti hoogne oli masinate müük Prantsusmaal, Saksamaal, Taanis, Belgias, Poolas, Venemaal ja Austrias.

"Eelmise majandusaasta jooksul andis kogu meeskond endast parima, et säilitada normaalne töö koronaviiruse pandeemia ajal," kommenteerivad Amazone Grupi kaks omanikku Christian ja Justus Dreyer. "Tänu kõigi töötajate tugevale pühendumusele ja distsipliinile ning oma müügipartneritele suutsime vältida viivitusi tootmises ja täita kõik oma tellimused."

Vaadates tänavust aastat saabuvad tellimused kõigis tootevaldkondades väidetavalt hästi ning kaks omanikku prognoosivad optimistlikult, et müük püsib eelmise aastaga sarnasel tasemel.

„Pandeemia, püsivad majanduslikud väljakutsed ja pidevalt muutuv poliitiline olukord võivad aga majandust negatiivselt mõjutada. Lisaks seisame silmitsi tarnijate ebaproportsionaalsete hinnatõusude ja muude kitsaskohtadega. Enamgi veel, põllumajandussektor peab kliimamuutuste tõttu hakkama saama suurema arvu äärmuslike ilmastikunähtustega. Teisest küljest kasvab ülemaailmne nõudlus kvaliteetse toidu järele jätkuvalt. ”gallery image

Sind võivad huvitada ka need artiklid


Uudised

Hollandis valmis diisel-elektritraktor OX

Esimene diisel-elektritraktor EOX-175 väljus töökojast ja al...

Uudised

Saksa Profi tegi uue Fendti teemalise aprillinalja

Profi.de kirjutas 1. aprillil, et Fendt toob turule 165 hj G...

Uudised

Agritechnica lükkub neli kuud edasi

Ühe maailma olulisima põllumajandusvaldkonna näituse uued ku...