MenuAmazone esitleb uut Panterat

Uudised 28.04.2021   

image for article

Reklaam

Profi banner

Profi bannerAmazone toob turule uue põlvkonna Pantera iseliikuvad taimekaitsepritsid.

Amazone sõnul on Pantera 4504-l uus modifitseeritud pihustusvedeliku vooluring, muudatused juhtimiskeskuses ja lihtsam hooldus.

Uus täieliku juhtpaneeliga SmartCenter asub kaane all sõiduki vasakul küljel. SmartCenter on saadaval alates TwinTerminal 3.0 mugavuspaketist kuni Comfort Package Plus paketini. Juhtimiskraanide asemel kasutatakse puutetundliku ekraaniga TwinTerminal 7.0. Kasutaja valib soovitud funktsiooni ja prits reguleerib ennast täielikult automaatselt. Pihustusvedeliku paak ja loputusveemahuti täidetakse vajalikul tasemel ning automaatse puhastusprogrammi saab käivitada ühe nupuvajutusega.

Terminal käetoes

Uus AmaDrive 7.0 sõidukiterminal on nüüd integreeritud käetoesse. Kõiki masinaspetsiifilisi funktsioone saab kuvada ja juhtida 7-tollisel värviekraanil. 8-tolline AmaTron 4 terminal ja 12,1-tolline AmaPad 2 on saadaval ISOBUS-i kasutamiseks.

Uue Pantera jaoks on saadaval aktiivne vibratsiooni summutav SwingStop ja aktiivne poomi juhtimine ContourControl. Kui ContourControl hoolitseb poomi vertikaalse juhtimise eest, siis SwingStop tasakaalustab horisontaalset kõikumist. Koos AmaSelecti elektrilise üksikute düüside juhtimisega lubab tootja kõrget täpsust.

520 l/min AR topeltkolbmembraanpumba paigutamine paremale küljele toob kaasa märkimisväärse müra vähendamise ja hea ligipääsetavuse loputamise ajal.

Uus kütusepaak mahutab kuni 290 liitrit, selle kõrval on 20-liitrine DEF-paak.gallery image

Sind võivad huvitada ka need artiklid


Uudised

Parker esitleb uut ISOBUSi kontrollerit

Traktorite, kombainide ja muude iseliikuvate masinate juhtim...

Uudised

Pöttinger SensoSafe säästab metsloomi

Pöttinger SensoSafe tunneb niitmisel sensoririba abil ära me...

Uudised

Ajakirja Profi Eesti uus number on ilmunud!

Loe värskemaid uudiseid põllumajandustehnika alalt eesti kee...