MenuClaas Arionile nüüd saadaval automaatpidur

Uudised 12.07.2021   

image for article

Claas on välja töötanud pidurisüsteemi, mis stabiliseerib traktori-haagise kombinatsiooni, et vältida probleeme raske koormaga allamäge sõitmisel.

Süsteemist võib kasu olla kallakutel ja libedatel pindadel ruloonpresside, lägatankerite, söödahaagiste ja järelveetavate pritside puhuö.

Cmatic-käigukasti ja õhkpiduritega traktoritel Arion 500 ja 600 saadaval olev süsteem töötab mootori pöördemomendi ja jõuülekande koormuste registreerimiseks käigukasti andurite abil. Kui traktorile avaldatakse kriitilisi tõukejõude, rakenduvad pidurid automaatselt.

Traktorijuht saab pidurdusaktiivsust aktiivselt suurendada, tõmmates ajami hooba tagasi automaatrežiimis või veokangi režiimides. See suurendab aeglustust, vähendades ülekandearvu, ja suurendab mootori pöörlemiskiirust, et see vastaks edasiliikumise kiirusele. Süsteemi saab kasutada ka aktiivse püsikiiruse regulaatoriga kuni maksimaalse kiiruseni 20 km/h.

Muud eelised hõlmavad operaatori abistamist söödahaagiste, ruloonpresside jms tagurdamisel, käivitades pidurdusjõu kohe, kui juht algatab tagasikäigukangi või juhtimiskangi CMotion nupu abil suunamuutuse.

Sel suvel saadaval oleva pidurdussüsteemi saab järelpaigaldada ka 2021. aastal toodetud Arion 500/600 mudelitele.gallery image

Sind võivad huvitada ka need artiklid


Uudised

Uus süsteem kaitseb ATV-d ja juhti ümbermineku korral

Täisautomaatse ATV ümbermineku kaitsesüsteemi elektrooniline...

Uudised

Põllumajandusmuuseumis saab vaadata põllutehnika mudelite kollektsiooni

Muuseumis on välja pandud enam kui 600 mudelit Janek Kalinin...

Uudised

Nelja erineva tootja kombainid võtavad joonele

Lääne-Virumaal võetakse ette kombainide võrdlus. kus osaleva...