MenuCase näitab Optumi uuendusi

Uudised 28.09.2021   

image for article

Kergem, valgusküllasem ja vaiksem (66 dB) kabiin uues Optum AFS Connect sarjas pakub 7,5% rohkem siseruumi ja 11% enam klaaspinda.

Sarnaselt edukaile eelkäijaile sisaldab uus valik kolme mudelit, mille nimivõimsused on 250 hj, 270 hj ja 300 hj.

Uue kabiini sisemus pärib paljud funktsioonid Magnumilt, mis uuendati 2019. aastal AFS Connecti tasemele.

See hõlmab multikontrolleriga käetuge ja selle multifunktsionaalset hooba, suuremat funktsionaalsust suurendavat puuteekraaniga AFS Pro 1200 ja A-piilari tahvelarvutit mootori ja käigukasti teabe lugemiseks.

Uued mudelid on standardvarustuses varustatud ettevõtte telemaatikapaketiga AFS Connect, mis võimaldab kohe kahesuunalist andmeedastust traktori ja veebipõhise haldusportaali vahel, reaalajas masinate jälgimist ja palju muud.

Kabiini iseloomustab uus kliimaseadmete pakett ning soojenduse ja jahutusega varustatud iste. Kabiini hoiuruumi on suurendatud, kaasates kaasreisija istme alla integreeritud jahutuskasti, samuti leidub mitmeid USB-pesasid.

Öist nähtavust parandavad LED tee- ja töövalgustuspaketid, mis sisaldavad kuni 14 valgustit katusel, neli kabiini ees, kaks tagumisel poritiival ja kuus kapotil.

Uus gaasipedaal tagab täiustatud täpsuse ja kontrolli põllul ning kiirel maanteesõidul.

"Esimese põlvkonna Optum CVX viis 2015. aastal turule jõudes Case IH täiesti uude kategooriasse," märgib Case IH Euroopa tooteturundusdirektor Dan Stuart.

„Uue põlvkonna Optum AFS Connect teeb oma võimalustega veel ühe hüppe edasi. See annab kasutajatele mitmekülgse 250–300 hj traktori koos pidevalt muutuva käigukastiga, mis pakub veelgi enamat mugavuse, võimekuse ja ühenduvuse osas.”gallery image

Sind võivad huvitada ka need artiklid


Uudised

Wihuri OÜ toob alates oktoobrist maale SIP heinatehnikat

SIP tootevalik sisaldab niidukeid, kaaruteid ja vaaluteid.

Uudised

Agricon laieneb Slovakkiasse ja Tšehhi

Täppisviljeluse pakkuja Agricon leidis uue partneri Kesk-Eur...

Uudised

Uus Merlo Roto mudel jõudis Eestisse

Eestisse on saabunud uus Merlo pöördplatvormiga teleskooplaa...