MenuCase IH värskendab Maxxumit ja Pumat

Uudised 29.11.2021   

image for article


Paljud uuendused, mida esmakordselt nähti aasta algul esitletud suure teljevahega Puma 185-240 traktoritel, on nüüdseks viidud ka lühikese teljevahega Puma 140-175 ja Maxxum 115-150-le.

Paljud mõlemas sarjas leiduvad uued salongifunktsioonid pärinevad nende suurematelt sugulastelt, sealhulgas uus DAB-raadio, auto tüüpi sisustus ja jahutuskast. Uus telefonikinnitus (valikuline tahvelarvuti kinnitus) koos USB-toiteportidega ja madala kinnitusega klaasipuhasti parandavad oluliselt Multicontrolleri ja CVXDrive mudelite nähtavust. Ümber kujundatud on kabiini sissepääs koos uute alumiiniumist astmetega, mis on turvaliseks pimedas kasutamiseks valgustatud.

Muud uuendused hõlmavad nahkkattega rooliratast ja laaduri juhtkangi, mida saab kasutada uute L-seeria esilaadurite ning käigu- ja suunamuutuste juhtimiseks.

CVXDrive mudelitel on täiustatud ajamipedaali ja multikontrolleri tundlikkust, asendituvastus on parem.

Väliselt on uutel traktoritel märgatavalt parem ülemise hoova hoiustamise ergonoomika ja hüdraulikaühendused, mis muudavad tööseadmete haakimisel ja lahtiühendamisel elu lihtsamaks. Samuti on uued LED-majakad ja gabariidituled ning uus valikuline suruõhu liides astmete kohal, mida saab kasutada radiaatori ja filtri igapäevaseks puhastamiseks.

Uued mudelid kolme varustustasemega Selection, Advanced ja Professional on saadaval 2022. aasta alguses.gallery image

Sind võivad huvitada ka need artiklid


Uudised

Amazone DirectInject pälvis Agritechnica innovatsiooniauhinna

DLG (Saksamaa Põllumajandusühing) Innovatsioonikomisjon kuul...

Uudised

Doosan esitleb täiselektrilist väikelaadurit

Bobcati esimese elektrilise väikelaaduri T7X väidetavad eeli...

Uudised

John Deere esitles autonoomset traktorit

John Deere tutvustas CES 2022 pressikonverentsil täielikult...