MenuJCB esitleb uut keskklassi Loadall mudelit

Uudised 12.01.2022   

image for article


Uue keskklassi mudeli 538-70 maksimaalne tõstevõime 3,8 tonni ja tõstekõrgus 7,01 m.

538-70 asetub Series III sarja praeguste 532-70 ja 542-70 mudelite vahele.

Tugev tõstevõime 4,0–6,0 meetri kõrgusel laadimise tsoonis on kriitilise tähtsusega pallide virnastamiseks või nt teravilja ja köögiviljakastide laadimiseks.

Nagu kõik keskklassi Loadallid, on ka 538-70 saadaval nelja erineva ülekande, kolme võimsusversiooni ning kolme standardfunktsiooni ja -spetsifikatsiooni tasemega. Variant Agri on varustatud Stage V DieselMAX 448 mootori 109 hj versiooniga, mis on ühendatud JCB Torque Lock 4 käigukastiga.

Agri Super saab samast mootorist kätte 130 hj ja standardkäigukastiks on neljakäiguline Powershift. Koos 150 hj Agri Xtraga on see saadaval ka kuuekäigulise Autoshiftiga, millel on automaatne ja manuaalne käiguvahetus. Agri Superi ja Agri Xtra saab ka DualTech VT kastiga.

Kõigi variantide standardvarustuses on rataste automaatne joondamine kolme roolimisrežiimi vahel vahetamisel ja automaatne kahesuunaline ventilaator, mis puhub õhu sisselaskevõrest tolmu ja prahi. Standardvarustuses on ka Command Plus kabiin, 140 l/min koormustundlik hüdraulika, LiveLink telemaatika ja automaatne Smooth Ride noolevedrustus (lisavarustus Agri versioonil).Sind võivad huvitada ka need artiklid


Uudised

Amazone DirectInject pälvis Agritechnica innovatsiooniauhinna

DLG (Saksamaa Põllumajandusühing) Innovatsioonikomisjon kuul...

Uudised

Doosan esitleb täiselektrilist väikelaadurit

Bobcati esimese elektrilise väikelaaduri T7X väidetavad eeli...

Uudised

John Deere esitles autonoomset traktorit

John Deere tutvustas CES 2022 pressikonverentsil täielikult...