MenuLemkeni müük ületas 400 miljoni euro piiri

Uudised 08.04.2022   

image for article


Lemkeni müük kasvas eelmisel aastal enam kui viiendiku võrra rekordilise 446 euroni, 400 miljoni euro piir ületati esimest korda.

Ekspordi osakaal kasvas 81%-ni.

Peaaegu kõik rahvusvahelised turud arenesid hästi ning ettevõtet rõõmustas kasv Kanadas, Okeaanias, Lõuna-Aafrikas ja USA-s, kus rajati eelmisel aastal müügi- ja teenindusbaas Des Moinesi lähedale.

Lemken on mures olukorra pärast Ukrainas, kuid eeldab, et sel aastal on müügitulu püsivalt kõrge, mis on peamiselt tingitud olemasolevate tellimuste mahukatest kogustest kõigil teistel turgudel. Seejuures lõikab enamik põllumehi ja töövõtjaid kasu kõrgetest tootjahindadest.

Eelmisel aastal külvikute tootmiseks ümber korraldatud koostetehast Harenis laiendatakse suure nõudluse rahuldamiseks veelgi. Samuti on see võimeline ehitama mitmeid uusi arendusjärgus olevaid mudeleid.

Uute Lemkeni tööseadmete hulgas, mis sel aastal turule tuuakse, on lägalaoturiga kompaktketasäke Heliodor. Kultivaator Karat 10 koos juhtivate ketastega ja Solitair DT on peagi saadaval järelveetava külviku kombinatsioonina.

Lemkeni tütarettevõtte Steketee uudiste hulka kuulub uus Hollandi tehas. See avatakse plaanide kohaselt 2023. aasta sügisel. Tooterindel on automaatne reasisene kõplamismasin IC-Weeder tulemas tehisintellektiga täiustatud versioonina.Sind võivad huvitada ka need artiklid


Uudised

Grimme uuendab Varitroni ja Evo kartulikombaine

Varitron 470 iseliikuva kartulikombaini kolmanda põlvkonna u...

Uudised

19. juulil toimub Wihuri Agri SiloFest 2022

Demopäeval esitleb ettevõte erinevaid masinaid, demob neid p...

Uudised

Amazone omandab osaluse AgXeedis

Amazone Group tugevdab oma arenduskoostööd Hollandi idufirma...