Menu
Case IH toob turule ruloonpresside lipulaevad

Uudised 14.06.2022   

image for article


Ettevõtte muutuva kambriga ruloonpresside valikus on kaks mudelit: RB456HD Pro (1,2 m laiused pallid läbimõõduga 90 cm kuni 1,65 m) ja RB466HD Pro (1,2 m lai, kuid läbimõõt 90 cm kuni 1,9 m). Igal suurusel on kolm rootorivalikut: etteanderootor, 13 lõikenoaga või 25 lõikenoaga, mis teeb kokku kuus erinevat mudelit.

Pallikamber ja lint, võllid ja tagaluuk on täielikult ümber kujundatud, rulle on tugevdatud ja suurendatud. Võimsam käigukast ja jõuülekanne tõstavad töökiirust (palli suuruse, mähise ja tiheduse survet saab seadistada kabiinis samal ekraanilehel).

"Mõnes kohas oleme töökindluse ja hoolduse suurendamiseks asju lihtsustanud, näiteks vähendanud jõuülekande kettide ja kelgurullide arvu," kommenteerib Case IH tooteturunduse juht Michal Jankowski.

Uued pressid on loodud töötlema kõike alates põhust ja heinast kuni siloni ning seda erineva lõikepikkusega Tänu uutele libisemiskindlatele topeltveorullidele ja laiale kabiinist seatavale  noakomplektide valikule suudavad uued pressid töötada kuni 30 t/h. Eriti laia läbimõõduga rootor aitab vältida ummistusi.

Uued pressid on saadaval 2023. aasta kevadhooajal.gallery image

Sind võivad huvitada ka need artiklid


Uudised

Dewulf näitab uue põlvkonna porgandikoristust

Belgia tootja esitleb teise põlvkonna iseliikuvat ZKIV porga...

Uudised

Uus 40cc professionaalne saag Husqvarnalt

Husqvarna laiendab oma valikut kahe uue Mark III bensiinimoo...

Uudised

Yokohama esitleb põllurehvide uusi mõõte

Yokohama Off-Highway Tyres Alliance rehvide seeria 882 valik...