MenuAmazone omandab osaluse AgXeedis

Uudised 20.06.2022   

image for article


Amazone Group tugevdab oma arenduskoostööd Hollandi idufirmaga AgXeed, omandades osaluse firmas.

Strateegilise partnerluse eesmärk on arendada edasi Amazone tööseadmeid, pidades silmas nende autonoomset kasutamist põllul.

Amazone näeb AgXeedi autonoomseid platvorme ideaalselt sobivana oma tootevalikuga. Minimaalse maapinnale osutatud surve, optimeeritud kaalujaotuse ja paindlike paigaldustsoonide kombinatsioon avab uusi võimalusi intelligentsete põlluharimislahenduste loomiseks.

Jälgimisseadet AgBot on juba edukalt kasutatud koos Amazone kultiveerimis- ja külviseadmetega. Lisaks kultiveerimisele ja külvamisele saab uut neljarattalist AgBoti kasutada ka Schmotzeriga (kuulub Amazone kontserni) mehaaniliseks umbrohutõrjeks kõplamisel.

Lisaks saab FTenderi universaalset esipunkrisüsteemi seemnete ja väetise jaoks koos FT-P taimekaitsevahendite ja vedelväetiste jaoks kombineerida ka paljude Amazone masinatega. Erinevad sensorsüsteemid jälgivad ja analüüsivad pidevalt tehtud tööd.

Amazone pole ainus, kes soovib partnerlust AgXeediga. Eelmisel aastal omandas vähemusosaluse Hollandi ettevõttes Claas.gallery image

Sind võivad huvitada ka need artiklid


Uudised

Grimme uuendab Varitroni ja Evo kartulikombaine

Varitron 470 iseliikuva kartulikombaini kolmanda põlvkonna u...

Uudised

19. juulil toimub Wihuri Agri SiloFest 2022

Demopäeval esitleb ettevõte erinevaid masinaid, demob neid p...

Uudised

Alliance esitleb uusi rehvimõõte

Alliance 590 uued rehvisuurused seavad standardid mitmekülgs...