Menu
Grimme uuendab Varitroni ja Evo kartulikombaine

Uudised 28.06.2022   

image for article


Varitron 470 iseliikuva kartulikombaini kolmanda põlvkonna uuendused hõlmavad moodsamat disaini ja uut vedrustussüsteemi, mis lihtsustab haagise ülaosa kinnitamist ja eemaldamist.

Suureneb ka haakemasina sisendvõimsus.

Muude uute funktsioonide hulka kuulub Speedtronic-web, mis tagab automaatse kiiruse reguleerimise, võimaldades linte juhtida vastavalt edasiliikumise kiirusele ja saagikoormusele. Samuti saab väljatõmbeseadme pöörlemissuunda nüüd ümber pöörata, võimaldades rullidel pöörata kas väljatõmbe- või ülekanderežiimis. Järgmise hooaja Varitron 470 standardvarustuses on CCI 1200 juhtterminal.

Uuendatud on nii ratastega kui ka Terra Trac versioonid. 460 hj V astme mootori jõul töötava 470 saab seadistada kartulite, sibulate ja porgandite koristamiseks.

Kaherealist Evo 280 sai seni valikuliselt varustada 6,0 tonnise NonstopBunkeriga, selle hooaja uudis on suurem 7,5 tonni mahutavusega versioon. Vaatamata suurematele mõõtmetele jääb harvesteri laius teel alla 3,0m.

2023. aasta hooajaks on saadaval ka uus kaherealine järelveetav elevaatorkombain. Select 200 ISObusiga juhitav masin on varustatud automaatse telje juhtimisega ja teleskooptelg hoiab transpordilaiuse alla 3,0 m.gallery image

Sind võivad huvitada ka need artiklid


Uudised

BvL esitleb uut iseliikuvat söödamikserit

V-Mix Drive Maximus Plus 2S on Saksa tootja uus kompaktne ne...

Uudised

Kaitse mudastele rehvidele

North Shieldsi (UK) ettevõte Beefy Flaps pakub eritellimusel...

Uudised

JCB kergitas katet uuelt kompaktselt teleskooplaadurilt

JCB tutvustas mudelit Loadall 530-60 Agri Super eelmisel näd...