Menu
Michelin täiustab traktorirehvi EvoBib

Uudised 13.01.2023   

image for article


Michelin esitleb spetsiaalselt 200–300 hj keskse rehvitäitmise süsteemiga (CTIS) traktoritele loodud kaks-ühes EvoBib rehvi uusimat versiooni, mis mõeldud nii maanteele kui ka põllule.

Mudelite EvoBib VF710/70 R42 ja VF600/70 R30 täiustatud turvisekujundus on kohandatud, et optimeerida pikaealisust ja turvisemustri sügavust ning mustri ribide vaheline laius parandab veojõudu ja isepuhastumist.

Uue rehvi Ultraflex korpusel on nüüd PFO (Pressure Field Operation) reiting, mis võimaldab tootjal tõsta oma rehvide kandevõimet põllul tingimustes kasutamiseks. Testid näitavad 47% jälje kasvu, mis on nüüd kaks korda suurem kui Michelini AxioBib 2 rehvi puhul, mida tavaliselt kasutatakse koos CTIS-ega. Testid näitavad ka, et veojõud kasvab 15% võrreldes konkurendi VF-hübriidrehvi ja sama suurusega AxioBib 2-ga.

Maanteel vähendavad turvisemustri vähenenud jälg ja keskriba veeretakistust, pikendades rehvi iga ja vähendades kütusekulu. Testid näitavad 2,0 l/h väiksemat kütusekulu võrreldes konkurendi hübriidrehviga VF ja 1,0 l/h võrreldes CTIS-iga AxioBib 2-ga.

EvoBibi tootevalik täieneb selle aasta lõpus uute suurustega 300 hj+ traktoritele.Sind võivad huvitada ka need artiklid


Uudised

CNH Industrial omandas osaluse tuleviku-põllutehnoloogia idufirmas

2018. aastal asutatud USA-s asuv EarthOptics arendab mullaan...

Uudised

Krone telemeetriaseade töötab päikeseenergial

Krone SmartConnecti telemeetriaseadme päikeseenergiat kasuta...

Uudised

Kuhn esitleb kolme uut kultivaatorit

Kuhn Prolander on nüüd saadaval lehtvedrupiidega ja töölaius...